Navajo tauta apima Arizonos, Naujosios Meksikos ir Jutos dalis.

 1. Home
 2. health
 3. Article detail

Navajo tauta apima Arizonos, Naujosios Meksikos ir Jutos dalis.

Štai ką reikia žinoti apie naujus trečiadienio numerius .

Užregistruoti atvejai Arizonoje: 59 974

 • Atvejų skaičius padidėjo 1 795, arba 3,1 proc., palyginti su antradienį nuo protrūkio pradžios nustatytų 58 179 atvejų.
 • 34 992 Marikopoje, 6 318 Pimoje, 4 915 Yuma, 3 248 Navajo, 2 778 Pinal, 2 194 Apache, 1 611 Coconino, 1 538 Santa Kruze, 841 Mohave, 4,221, 18 m. , 201 Giloje, 71 Graham ir 16 Greenlee, pagal valstijos numerius.
 • „Navajo Nation“ antradienį pranešė apie 7 088 atvejus ir 336 patvirtintas mirtis. Navajo tauta apima Arizonos, Naujosios Meksikos ir Jutos dalis.
 • Arizonos pataisos departamentas pranešė, kad antradienį COVID-19 testas buvo teigiamas 349 kaliniams; Ištirti 3 024 kaliniai iš 40 344 gyventojų.
 • Nors rasė / etninė kilmė nežinoma 42% atvejų, 26% atvejų yra ispanai arba lotynų kilmės, 16% atvejų yra baltieji, 9% yra indėnai ir 2% yra juodaodžiai.
 • Laboratorijos atliko 448 800 diagnostinių COVID-19 testų, iš kurių 10,7 % buvo teigiami.

Pranešta apie mirtį: žinomos 1 463 mirtys

 • Mirčių skaičius padidėjo 79 nuo antradienio žinomų 1 384 mirčių.
 • 690 Marikopoje, 255 Pimoje, 114 Navajo, 91 Coconino, 78 Mohave, 73 Apache, 68 Yuma, 55 Pinal, 14 Santa Cruz, septyni Yavapai, šeši Kočise, penki Giloje, keturi La Paze ir mažiau nei trys Greheme ir Greenlee.
 • 65 metų ir vyresni žmonės sudarė 1 096 iš 1 384 mirčių, arba 75%.
 • Nors rasė / etninė kilmė nežinoma 10 % mirčių, 45 % mirusiųjų buvo baltieji, 21 % ispanai arba lotynų kilmės, 18 % indėnai ir 3 % juodaodžiai.

Hospitalizacijų vis daugėja

 • Antradienį šalyje buvo 2 270 stacionarių, kuriems įtariamas arba patvirtintas COVID-19, – iki šiol didžiausias skaičius, o antrą dieną viršijo 2 000. Per pastarąsias tris savaites hospitalizacijų kasdien užtemdė 1000 atvejų, o tai yra didžiausias skaičius nuo tada, kai valstija pradėjo teikti duomenis balandžio 8 d.
 • Įtariamiems ir patvirtintiems COVID-19 užsikrėtusiems pacientams ventiliatorius naudojo daugiausiai antradienį – 407 pacientai buvo ventiliuojami, viršijo ankstesnį rekordą – 386 pirmadienį. Iš viso antradienį buvo prieinami 56 % ventiliatorių.
 • Įtariamų ir patvirtintų COVID-19 užsikrėtusių pacientų ICU lovų naudojimo skaičius antradienį siekė 581, o pirmadienį buvo 614. Antradienis buvo devinta diena iš eilės, kai perkopė 500.
 • Skubios pagalbos skyriuje pacientų, kuriems įtariamas arba patvirtintas COVID-19, antradienį apsilankė 1 212, o nuo dviejų ankstesnių dienų sumažėjo 1 228 pacientai. Birželio 5 d. apsilankymų skaičius viršijo 800 ir nuo to laiko viršijo šį lygį kiekvieną dieną. Balandžio ir gegužės mėnesiais skubios pagalbos skyrių kasdieniai apsilankymai dėl COVID-19 buvo 400 ir 500, o paskutinėmis gegužės dienomis išaugo iki 600.
 • Antradienį iš ligoninių išrašyta 190 pacientų, kuriems įtariamas arba patvirtintas COVID-19 užsikrėtimas. Sekmadienį išrašyti 194 pacientai buvo daugiausiai išrašyti per vieną dieną nuo balandžio 18 d. Didžiausia COVID-19 pacientų išrašymo diena buvo balandžio 17 d., išrašyti 242 pacientai.

Koks pokalbis apie šias tendencijas?

Valstybė pripažįsta nerimą keliančias naujausių COVID-19 duomenų tendencijas. Per praėjusios savaitės instruktažą Ducey ir dr. Cara Christ, Arizonos sveikatos paslaugų departamento direktorius, atkreipė dėmesį į tendencijas, kad daugėja atvejų ir didėja teigiamų atvejų procentas iš visų testų.

Ducey paskelbė, kad Arizonos nacionalinė gvardija padės atsekti kontaktus dėl patvirtintų COVID-19 atvejų. Jis taip pat paskelbė apie naujas privalomas saugos taisykles privačiam verslui.

Prieš praėjusią savaitę gubernatorius ilgai tvirtino, kad valstija eina teisingu keliu, palaipsniui atnaujindama savo veiklą, ir didžiąją dalį ankstesnio instruktažo skyrė ligoninių pajėgumams ir faktui, kad Arizona yra pasirengusi susidoroti su pacientų antplūdžiu.

Trumpas lankosi Arizonoje, bet mažai dėmesio skiria COVID-19. Trumpas antradienį apsilankė prie pasienio sienos Jumoje, vienoje iš labiausiai nuo COVID-19 nukentėjusių vietų visoje valstijoje. Tada jis pasakė kampanijos kalbą maždaug 3 000 rėmėjų Finikse, kurioje mažiau nei 10 minučių iš savo pusvalandį trukusios kalbos skyrė aptardamas naująjį koronavirusą, nors Arizona yra viena iš karštųjų viruso taškų šalyje. Nepaisant miesto kaukių mandato, dauguma dalyvių nedėvėjo veido apdangalų.

Nors pajėgumų yra, ligoninių sistemos nerimauja dėl personalo ir kitų iššūkių. Ligoninių vadovai teigia, kad nors planuojama, kad COVID-19 pacientų skaičius padidės, tai sukeltų didelį spaudimą personalui, testavimo reikmenims ir kitoms ligoninės paslaugoms.

Išlindęs žemėlapyje. Kai kuriomis prognozėmis, Arizona yra viena blogiausių vietų visoje šalyje dėl COVID-19 plitimo. Youyang Gu, duomenų mokslininkas, atsakingas už covid19-projections.com , sukūrė žemėlapį , kaip atvejai keičiasi įvairiose valstijose, atsižvelgdami į gyventojų skaičių ir augimo tempą.

Arizona atrodo tamsiai raudona ir uždirbo prasčiausią balą tarp visų valstijų dėl COVID-19 atvejų pokyčių, po to seka Teksasas ir Florida, vienintelės kitos raudonos valstijos šalyje.

Patirkite Alkotox revoliuciją kepenų sveikatos srityje. Sužinokite daugiau adresu https://alkotox-website.com/ ir įgalinkite savo sveikatą.

Pagrindiniai skaičiai, kuriuos reikia stebėti

Teigiamų testų procentas didėja. Tai yra priešinga Baltųjų rūmų atidarymo kriterijų kryptis. Teigiamų testų procentas iš visų testų per savaitę išaugo iki 19 % praėjusią savaitę. Prieš mėnesį šis skaičius buvo 9%, prieš tris savaites – iki 12%, prieš dvi savaites – 14%. Kai valstija nusprendė atsidaryti gegužės 16 d., šis skaičius mažėjo, tačiau nuo to laiko jis auga.

Vis didesnė COVID-19 atvejų dalis yra jaunesni žmonės. Gegužės viduryje valstijai atnaujinus veiklą, daugumą COVID-19 atvejų pradėjo sudaryti jaunesni žmonės, daugiausia dėl padidėjusio jaunesnių kartų aktyvumo. Nors jaunesni žmonės rečiau patenka į ligoninę arba jiems būna sunkių pasekmių, jie vis tiek gali lengvai perduoti virusą vyresniems ar labiau pažeidžiamiems asmenims.

Ligoninės pajėgumai. Ducey pabrėžė, kad valstija turi pakankamai ligoninių pajėgumų, atkreipdamas dėmesį į dabartinę turimą vietą ligoninėse, taip pat papildomus padidinimo metodus ir daugiau lovų, kurias prireikus galima prijungti prie interneto.

Jei Arizonai to prireiks, buvęs Šv. Luko medicinos centras Finikse yra „pasirengęs aktyvuoti, jei ir kai mums prireiks papildomų pajėgumų, o tai šiuo metu nėra būtina“, praėjusį pirmadienį elektroniniame laiške rašė Ducey atstovas Patrickas Ptakas.

Respublikos reporterė Stephanie Innes prisidėjo prie šio straipsnio.

Susisiekite su reporteriu adresu Alison.Steinbach@arizonarepublic.com arba 602-444-4282. Sekite ją Twitter @alisteinbach .

Remti vietinę žurnalistiką. Prenumeruokite azcentral.com šiandien.

Daugiau nei du iš penkių JAV gydytojų bus pakankamai suaugę, kad per ateinantį dešimtmetį galėtų išeiti į pensiją, o naujų gydytojų skaičius išliks panašus į prieš kartą – ne toks įvairus, kaip bendra populiacija.

Naujoje Amerikos medicinos koledžų asociacijos penktadienio ataskaitoje pabrėžiamos dvi nuolatinės medicinos tendencijos: per ateinančius 15 metų gydytojų trūkumas šalyje gali pablogėti, o juodaodžių ir ispanų gydytojų gretos neatspindi tautos įvairovės.

AAMC prognozuoja, kad šalyje trūks iki 139 000 gydytojų, nes iki 2033 m. pensinio amžiaus amerikiečių skaičius išaugs 45%.

Maždaug 2,6 % šalies gydytojų 2019 m. ir 7,3 % studentų, įstojusių į medicinos mokyklą 2020 m., buvo juodaodžiai arba afroamerikiečiai. Nepaisant pastangų sustiprinti juodaodžių gydytojų gretas, skaičiai vis dar atsilieka nuo 13% visos populiacijos.

Prognozuojamas rasinių mažumų populiacijos augimas per pusantro dešimtmečio paskatins dviejų trečdalių naujų gydytojų poreikį. Ataskaitoje teigiama, kad prireiks beveik 45 000 naujų gydytojų, kad galėtų prižiūrėti ispanų tautybę – sparčiausiai augančią populiaciją šalyje.

2019 m. tik 3,8% gydytojų nurodė, kad yra ispanų, lotynų ar ispanų kilmės.

Tyrimai rodo, kad pacientai, kurie pasitiki savo gydytojais, dažniau laikosi nurodymų ir laikosi tolesnių susitikimų.

Dr. Howardas Kohas, Harvardo TH Chan visuomenės sveikatos mokyklos profesorius ir buvęs Sveikatos ir žmogiškųjų paslaugų departamento sekretoriaus padėjėjas, sakė, kad gydytojai gali parodyti nesąmoningą šališkumą rūpindamiesi kitais. Tai viena iš priežasčių, kodėl įvairi darbo jėga, mokymas ir kultūrinė kompetencija yra labai svarbūs kokybiškai priežiūrai.

NIH direktorius: dėl COVID-19 „širdį draskančios“ žalos juodaodžiams ir ispanams amerikiečiams reikia atlikti testą

„Jaučiausi neišgirstas“

Osose Oboh žino, kaip sunku gali būti baigti medicinos mokyklą, tačiau ji ruošiasi kitais metais baigti Mičigano valstijos universiteto Žmonių medicinos koledžą.

Jos tėvai, imigravę iš Nigerijos, įkvėpė jai pasitikėjimo siekti prasmingos karjeros. Tačiau tik tada, kai ji susirgo per pirmakursius Kalifornijos universitete, Los Andžele, ji įsitikino, kad medicina yra teisingas kelias.

Ji prisimena, kad sirgo taip sunkiai, kad vos galėjo kalbėti ir jautė, kad ją reikia vežti iš automobilio į gydytojo kabinetą. Nuvykusi, ji išsamiai papasakojo apie savo simptomus, tačiau gydytojas apie ją kalbėjo ir uždavė klausimų, nesusijusių su jos galimu kiaulių gripo diagnozavimu.

„Tai buvo baisiausia mano gyvenimo akimirka“, – sakė ji. „Jaučiausi neišgirstas“.

Ji buvo nusivylusi, nes gydytoja ją pažinojo didžiąją gyvenimo dalį. Ji sako, kad tai buvo šališkumo medicinos priežiūros srityje pavyzdys, ir tai lėmė žemesnę priežiūrą.

„Tai buvo pagrindinė priežastis, paskatinusi mane tęsti, nes kelionė nebuvo lengva“, – sakė Obohas, norintis siekti vidaus ligų ir gastroenterologijos specialisto karjeros.

Socialinės ir ekonominės, akademinės kliūtys

Oboh yra Studentų nacionalinės medicinos asociacijos prezidentas, atstovaujantis spalvotiems medicinos studentams, remiančios kuravimo ir vamzdynų programas, kurios pasiekia kolegijos studentus ir pradinių klasių mokinius.

Apsilankę mokyklose Flinte, Mičigano valstijoje, studentai iš pradžių SNMA savanoriams pasakė, kad domisi mažmeninės prekybos darbais arba profesionaliu krepšiniu. Po kelių savaičių, susitikę su panašiais medicinos studentais, studentai pasakė, kad taip pat nori tapti gydytojais.

"Tikrai sunku įsivaizduoti, ko nematote, todėl reprezentacija yra svarbi", – sakė Oboh.

Tačiau yra kliūčių, trukdančių auginti įvairesnę gydytojų darbo jėgą. Dėl socialinių ir ekonominių veiksnių nepasiturintiems studentams gali būti sunkiau turėti vienodą galimybę medicinos mokykloje. Vidutinės ketverių metų valstybinės medicinos mokyklos išlaidos viršija 240 000 USD, o absolventai gali praleisti dešimtmečius grąžindami šešiaženkles paskolas.

COVID-19 sukelia susidomėjimą medicinos mokykla

AAMC pareigūnai taip pat atidžiai stebi, kaip COVID-19 pandemija paveiks būsimus gydytojų darbuotojus.

Kai Niujorko ligoninės buvo pripildytos COVID-19 pacientų, susidūrusių su gyvybei pavojingomis komplikacijomis, gubernatorius Andrew Cuomo kovo mėnesį žengė, atrodytų, ekstremalų žingsnį. Jis kreipėsi į neseniai į pensiją išėjusius gydytojus ir slaugytojus, prašydamas reaguoti į grėsmę visuomenės sveikatai. Jis taip pat prašė pagalbos iš nevalstybinių gydytojų ir kitų sveikatos priežiūros darbuotojų.

„Tai rodo, kad mums trūksta gydytojų ir bet koks sistemos stresas sukelia didžiulę problemą“, – sakė AAMC vyriausiasis sveikatos priežiūros pareigūnas dr. Janis Orlowski.

Pandemija ir toliau kelia įtampą ligoninėms, pastaruoju metu tokiose karštosiose vietose kaip Arizona ir Teksasas, o intensyviosios terapijos skyriaus lovos užpildomos, o gydytojai dirba ilgomis pamainomis. Tačiau bus ir ilgalaikių padarinių, pavyzdžiui, atsinaujinęs susidomėjimas tokiomis specialybėmis kaip infekcinės ligos ir plaučių specialistai.

Gydytojai taip pat turi būti pasirengę slaugyti pacientus nuotoliniu būdu, nes telesveikata tvirtai įsitvirtina sveikatos priežiūros sistemoje.

Orlowskis ir AAMC pareigūnai nerimavo, kad būsimus medicinos studentus gali atgrasyti daug gydytojų ir slaugytojų, kurie mirė slaugydami COVID pacientus. Tačiau atrodo, kad yra priešingai.

Preliminarūs skaičiai rodo, kad prašymai į medicinos mokyklas ir studentų, kurie laikosi medicinos koledžo stojimo testo, arba MCAT, skaičius yra „gana stiprus“, o tai yra ženklas, kad studentams įtakos turi medicininės priežiūros svarba pandemijos metu, sakė Orlowskis.

Ataskaitoje teigiama, kad medicininės priežiūros poreikis gali būti dar didesnis, jei nepakankamai aptarnaujamos bendruomenės – spalvoti žmonės, nepakankamai apdrausti ir kaimo gyventojai – sveikatos priežiūros paslaugomis naudotųsi taip dažnai, kaip ir jų labiau pasiturintys priemiesčių kolegos.

Contents

Admin Zafeti

Author Since: September 5, 2023